Size nasıl yardımcı olabiliriz?
+90 533 396 04 37
info@37kapidunyasi.com

Hakkımızda

YARIM ASIRLIK TECRÜBE İLE DÜNYANIN KAPISINI ÜRETİYORUZ…

Firmamız 1962 yılında Hüseyin CITDIR tarafından Kastamonu Tosya Büyüksekiler Köyünde 70 m2 bir atölyede kurulmuştur.Farklı projelerin hayata geçirilmesi düşüncesiyle 1992 yılında Tosya Marangozlar Sanayi Sitesine taşınıp 2003 yılında MUSTAFA SOYKAN tarafından çalışmalarını İstanbul merkezli yürütmeye başlayarak kurumsal bir kimlik kazanmıştır. 2010 yılında Tosya Marangozlar Sanayi Sitesinde ikinci fabrikasını kurmuştur.

37 Kapı Dünyası Hakkımızda
37 Kapı DÜnyası Fabrika

Yüksek Teknoloji

Gelinen son noktada gelişen teknoloji ve artan üretim kapasitesi ile müşterilerine daha iyi kaliteli ve hızlı hizmet vermek adına 2014 yılında 5000 m2 açık 1500 m2 kapalı alan olmak üzere yüksek teknolojili fabrikasında hizmet vermeye başlamıştır. 2016 yılından sonra firma yönetiminde yer almaya başlayan firmanın sektördeki 3.kuşağı olan Emrah SOYKAN’ın katkılarıyla üretim kapasitesini 2018 yılının son çeyreğinde 3000 m2 kapalı alana çıkarma kararı almıştır.Firmamız en yüksek teknolojiyi kullanarak,çalıştığı her konumda sürekli lider olma hedefiyle tüm çalışmlarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.

Neden bizi seçmelisiniz ?

İşimizi Tutkuyla Yapıyoruz

İşimizi severek, tutkuyla yapıyoruz, siz müşterilerimize önem veriyor, sizleri dinliyor sorunlarınıza, isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Dürüst ve Güvenilir

İşimizi doğru düzgün ve en kısa sürede müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapmakla mükellefiz. Dürüstlük Profesyonellik ve Beklentileri Karşılama ilkelerimizden sadece birkaçıdır.

Sürekli Geliştiriyoruz

56 yıl önce başlayan serüvenimizi bugün hem ithalat hem imalatla devam ediyor. Sizin için tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Sizin Zamanınız Bizim Zamanımız

Zamana genç ve dinamik bir ekiple cevap veriyoruz. Sizin zamanınız bizim zamanımızdır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz ve hizmet aldığımız insanlarla iyi ilişkiler geliştirerek bizimle çalışmayı tercih etmelerini sağlamak.Toptan,perakende ve mağazacılık konularında yol gösteren bir firma olmak.

Vizyonumuz

Kaliteli ve dürüst çalışma anlayışı,yüksek müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinerek TÜRKİYE, Avrupa ve Dünyada sektörün tanınan,öncü,tercih edilen markası olmaktır.

Projeniz için kaliteli proje spesifikasyonlarına uygun aynı zamanda ekonomik kapılar mı arıyorsunuz ?